Strona główna O projekcie Opis szkoleń Szkolenia projektowe Kontakt

Nasz projekt o charakterze edukacyjnym skierowany jest do słuchaczy PPSNTdD w zawodzie technika:

• mechatronika
  • mechanika
  • bhp
  • pojazdów samochodowych
  • gazownictwa
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet: IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie: 9.3. Upowszechnianie formalnego kształcenia ustawicznego w formach szkolnych.
Okres realizacji projektu to 1 stycznia 2011 - 31 grudnia 2012.

Uczestnikom projektu zapewniamy:
  1. 48 godzinne przeszkolenie z zakresu obsługi platformy Moodle na poziomie wykładowcy − 30 nauczycieli:
    • wprowadzenie do e-learningu i platformy Moodle
    • rozpoczęcie pracy nauczyciela w systemie moodle i procedury z tym związane
    • rejestracja nowych przedmiotów i procedury zapisywania uczniów na kursy
    • ustawienia kursu, ich wprowadzanie i dostosowywanie do potrzeb prowadzonych zajęć
    • narzędzia komunikacyjne w systemie Moodle
    • raporty
    • charakterystyka podstawowych zasobów kursu w systemie Moodle,
    • możliwości wykorzystania systemu Moodle do budowy elektronicznych materiałów edukacyjnych
    • obsługa błędów, sposoby rozwiązywania problemów i uzyskiwanie pomocy.
  2. 4 godzinne przeszkolenie z zakresu obsługi platformy Moodle − 240-320 słuchaczy
    • podstawy korzystania z platformy Moodle
    • korzyści związane z nauką on-line.
  3. materiały szkoleniowe
  4. certyfikat ukończenia szkolenia.

CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Strona współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego