Realizator projektu

DSC_0531

W dniu 26 czerwca 2012 roku w Publicznej Policealnej Szkole Nowoczesnych Technologii dla Dorosłych w Łodzi, ul. Narutowicza 122 odbyła się konferencja podsumowująca projekt  „Nowoczesna Szkoła – profesjonalna kadra pedagogiczna” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rozwiń dalej

Serdecznie zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt "Nowoczesna szkoła - profesjonalna kadra pedagogiczna" realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, która odbędzie się 26 czerwca 2012 roku (wtorek) w Publicznej Policealnej Szkole Nowoczesnych Technologii dla Dorosłych w Łodzi, ul. Narutowicza 122, godzina 13:30 (od 13:00 rejestracja uczestników).

Agenda spotkania

Miło nam jest Państwa poinformować, że wszystkie osoby które złożyły komplet dokumentów tj. formularz zgłoszeniowy i list motywacyjny zakwalifikowały się do udziału w projekcie.
Poniżej zamieszczamy harmonogram zajęć.

Harmonogram zajęć w ramach projektu "Nowoczesna szkoła-profesjonalna kadra pedagogiczna"

Uwaga!
Przedłużamy czas składania dokumentów!
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w projekcie "Nowoczesna szkoła – profesjonalna kadra pedagogiczna" zapraszamy do biura projektów celem złożenia dokumentów. Rekrutację przedłużamy do 14 listopada 2011 roku.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 42 631 98 48 wew. 11

CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

www.efs.gov.pl

Strona współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego