Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesna Szkoła w Łodzi

Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi

Gabriela Narutowicza 122, 90-145 Łódź, 784 207 390, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowe technologie. Bezpłatna szkoła.

 

Media społecznościowe

BIP 

Patroni medialni


 

 

 

Wręczenie świadectw

 

 

 

Drodzy Słuchacze wręczenie świadectw odbędzie się: 

 

Technik informatyk, sobota, 24.06.2017 r. g. 10.00 w sali pomarańczowej

Technik realizacji dźwięku, sobota, 24.06.2017 r. godz. 10.00 w sali onyksowej

Technik rachunkowości, piątek, 23.06.2017 o godzinie 19.00 w sali makowej 

Technik bhp, niedziela, 25.06.2017 r. godz. 11:00 w sali beżowej

 

 

Nagroda dla naszego partnera - firmy Haering Polska

 

 

 

Z okazji 20-lecia istnienia w  Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w miniony poniedziałek  zostały wręczono nagrody 20-lecia. Otrzymało je pięć firm, a wśród nich długoletni partner naszego centrum  - firma Haering Polska Sp. z o.o..

W uzasadnieniu na temat przyznania nagrody, na stronie ŁSSE czytamy, że  „O niezwykle wszechstronnym i postępowym podejściu firmy do biznesu świadczy między innymi konsekwentna i efektywna współpraca z Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi, która trwa niezmiennie od 2008 roku. W 2013 roku powstała filia szkoły zlokalizowana bezpośrednio przy siedzibie firmy, w której wykształcono ponad 300 osób. Szkoła wykorzystuje stacjonarny system dualny, co oznacza, że dwa dni w tygodniu słuchacze poświęcają na zajęcia teoretyczne, a trzy dni na zajęcia praktyczne, które odbywają się w zakładzie pracy przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego….” 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

20-lecie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

 

 

5 czerwca 2017 roku w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej odbyły się uroczystości z okazji 20-lecia jej istnienia. Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna w swojej ofercie posiada zintegrowane usługi dla biznesu. Lokalizacja, ulgi podatkowe, bogate tradycje przemysłowe, daleko idąca pomoc merytoryczna we wdrażaniu procesu inwestycyjnego sprawiają, że ŁSSE jest dobrym miejscem dla inwestorów zainteresowanych rozwijaniem swojej działalności. ŁSSE jest wieloletnim partnerem naszego Centrum i koordynatorem Łódzkiego Klastra Edukacyjnego, do którego należy między innymi propagowanie i budowanie pozytywnego wizerunku kształcenia zawodowego, aktywizacja placówek kształcenia zawodowego i zachęcanie ich do współpracy z przedsiębiorcami. Klaster bada również zapotrzebowanie na umiejętności i kwalifikacje zawodowe w regionie.  Z okazji jubileuszu, Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej życzymy pozyskania jak najwięcej nowych inwestycji  oraz samych sukcesów w działaniach dla biznesu i edukacji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Czytaj więcej...

Seminarium „Fundusze europejskie – przedsiębiorcy a edukacja zawodowa”

 

 

12 maja 2017 roku odbyło się na terenie naszego Centrum Seminarium „Fundusze europejskie – przedsiębiorcy a edukacja zawodowa” zorganizowane przez Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w ramach cyklu wydarzeń pod hasłem: „Budowanie zaufania do kształcenia zawodowego. Innowacyjna szkoła zawodowa szyta na miarę współczesnej gospodarki”. Jest to projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

Czytaj więcej...