Doradztwo zawodowe

 
Pomożemy Ci wybrać właściwy kierunek!
 
Szkolni doradcy zawodowi  zajmują się pomocą w odnalezieniu właściwego kierunku w Twojej karierze. Znają mechanizmy rządzące rynkiem pracy i na bieżąco uzupełniają swoją wiedzę o trendach na nim panujących. Ich zadaniem jest ułatwienie Ci wyboru odpowiedniego kierunku oraz kształtowanie dalszej ścieżki zawodowej. Doradca pomoże Ci w odkryciu pasji i preferencji dotyczących przyszłego zawodu, poradzi czym kierować się podczas jego  wyboru i jak osiągnąć zamierzony cel. 
 
Zapraszamy nie tylko ludzi stojących u progu zawodowej kariery. Z pomocy szkolnych doradców zawodowych mogą także skorzystać osoby, chcące całkowicie zmienić lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Doradca podpowie Ci jak odnaleźć się w tej rzeczywistości i na nowo zdefiniować swoje cele. 

Dzięki pomocy szkolnych doradców zawodowych  dokładnie zaplanujesz swoją karierę, dowiesz się w jaki sposób zrealizować swoje plany oraz sprecyzujesz swoje oczekiwania odnośnie pracy. Nie od dziś przecież wiadomo, że planowanie i znajomość samego siebie są kluczem do sukcesu!

Zapraszamy do kontaktu:

- poprzez pocztę elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Istnieje możliwość ustalenia indywidualnych godzin konsultacji