Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi

   

Patroni medialni

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z naszej witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody - prosimy o zmianę tych ustawień. Więcej informacji o ciasteczkach.


 

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi - Nowe technologie - Bezpłatna szkoła

Technik rachunkowości

Technik rachunkowości

Symbol

kursu

Kwalifikacyjne kursy zawodowe

Czas trwania kursu

A.36. 

Prowadzenie rachunkowości 

520h

 

A.56. 

Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych 

550h

 

Więcej informacji na stronie www.koweziu.edu.pl

Uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego. Ukończenie kursu umożliwia przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, w zakresie danej kwalifikacji przeprowadzanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną (OKE). Osoba, która ukończy kwalifikacyjny kurs zawodowy i zda pozytywnie egzamin  potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w zakresie danej kwalifikacji, otrzymuje świadectwo potwierdzające kwalifikacje w danym zawodzie, co daje uprawnienia państwowe do wykonywania tego zawodu. Zdobycie wszystkie kwalifikacji w obrębie danego zawodu wraz z potwierdzeniem odpowiedniego poziomu wykształcenia oznaczać będzie zdobycie dyplomu technika w danym zawodzie.