Komunikat dla słuchaczy przystępujących w sesji zimowej 2018 r. do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (NOWY egzamin)

Koniec sesji letniej

Sesja letnia, czerwiec-lipiec 2017 w naszym Centrum przeszła do historii. Wyniki egzaminów poznamy 25 sierpnia 2017 r.

Więcej artykułów…

1. Komunikat dla słuchaczy przystępujących w sesji czerwiec – lipiec 2017 r. do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (NOWY egzamin)
  2. Komunikat dla słuchaczy i absolwentów podchodzących do egzaminu zawodowego w sesji czerwiec – lipiec 2017 roku
  3. Komunikat dla słuchaczy przystępujących w sesji styczeń - luty 2017 r. do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (NOWY egzamin)
  4. Komunikat dla słuchaczy i absolwentów podchodzących do egzaminu zawodowego w styczniu 2017 roku.
  5. Komunikat dla słuchaczy przystępujących
w sesji sierpień – październik 2016 r.
do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (NOWY egzamin)
  6. Komunikat dla słuchaczy przystępujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji maj – lipiec 2016 r. (NOWY egzamin)
  7. Komunikat dla słuchaczy przystępujących w sesji styczeń – luty 2016 r. do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (NOWY egzamin)
  8. Komunikat dla słuchaczy przystępujących w sesji zimowej 2016 r. do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (STARY egzamin)
  9. Komunikat dla słuchaczy przystępujących w sesji sierpień – październik 2015 r. do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (NOWY egzamin)
  10. Koniec sesji egzaminacyjnej maj – lipiec 2015 roku.
  11. Komunikat dla słuchaczy przystępujących w sesji maj – lipiec 2015 r. do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (NOWY egzamin)
  12. Komunikat dla słuchaczy przystępujących w sesji letniej 2015 r. do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (STARY egzamin)
  13. Koniec sesji egzaminacyjnej styczeń - luty 2015
  14. Komunikat dotyczący egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji maj – lipiec 2015 r. (NOWY egzamin)
  15. Komunikat dla słuchaczy przystępujących w sesji styczeń – luty 2015 r. do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (NOWY egzamin)
  16. Komunikat dotyczący egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń – luty 2015 r. (NOWY egzamin)
  17. Termiarz egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji wrzesień – październik 2014 r.
  18. Komunikat dla słuchaczy przystępujących w czerwcu 2014 r. do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (NOWY egzamin)
  19. Komunikat dotyczący egzaminów w sesji wrzesień 2014 r. dla uczestników kursów i słuchaczy IV semestrów (NOWY egzamin).
  20. Komunikat dla absolwentów przystępujących w czerwcu 2014 r. do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (STARY egzamin)
  21. Komunikat dla słuchaczy i absolwentów przystępujących w styczniu 2014r. do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe i kwalifikacje w zawodzie
  22. Komunikat dla absolwentów
  23. Komunikat w sprawie wydawania suplementów do dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe z "nowego" egzaminu zawodowego
  24. Komunikat dla słuchaczy zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe (STARY EGZAMIN) w styczniu 2014 r.
  25. Komunikat dla słuchaczy zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie (NOWY EGZAMIN z kwalifikacji) w styczniu 2014r.
  26. Harmonogram egzaminów z kwalifikacji w zawodzie – czerwiec 2013 (egzamin na nowych zasadach)
  27. Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe – czerwiec 2013 (egzamin na starych warunkach).
  28. Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe – czerwiec 2013
  29. Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w roku 2013
  30. Komunikat dla słuchaczy, którzy uzyskają świadectwo ukończenia szkoły w styczniu 2013 roku.