Komunikat w sprawie wydawania suplementów do dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe z "nowego" egzaminu zawodowego

W celu uzyskania suplementu należy wypełnić załączony Wniosek i dostarczyć go do OKE w Łodzi – osobiście, pocztą, faxem lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wyłącznie skan dokumentu z odręcznym podpisem).

Informujemy, że osoby, które zdały egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie ("nowy" egzamin zawodowy) i uzyskały dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe mogą otrzymać również suplement do dyplomu.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 42 664-80-61 (Iwona Klimczak) lub mailowy na wyżej podany mail.

Pobierz: Wniosek o wydanie suplementu

Podstawa prawna:
§ 12 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2010 r. w sprawie świadectw, dyplomów i innych druków szkolnych z późn. zm. (Dz.U. poz. 624, z 2012 r. poz. 2572 oraz z 2013 r. poz. 384).

Odnośnik do oryginalnego komunikatu OKE: http://www.oke.lodz.pl/aktualnosci.php?a=341