XIII Targi Edukacyjne w Piotrkowie Trybunalskim

 

   Ponad 30 wystawców i rzesze młodzieży – 22 marca 2013r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się XIII Targi Edukacyjne „TPS 2013”. To cykliczne już przedsięwzięcie po raz kolejny stało się doskonałą okazją pomocy młodym ludziom w wyborze dalszej ścieżki kształcenia. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego - Krzysztof Chojniak oraz Łódzki Kurator Oświaty – Jan Kamiński, zaś patronat medialny – Dziennik Łódzki.

   Swoją ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny 2013/2014 prezentowały szkoły ponadgimnazjalne, policealne, uczelnie wyższe, instytucje szkoleniowe rynku pracy jak również inne, kształcące i wspierające politykę edukacyjną regionu piotrkowskiego.

   Niepowtarzalna atmosfera i wiele atrakcji mających na celu szeroko rozumianą promocję placówek edukacyjnych przyciągnęły tłumy zwiedzających. Program targów uświetniały m. in. pokazy makijażu, fryzur, sztuk walki, tańca oraz występy wokalne i teatralne.

   Publiczna Policealna Szkoła Nowoczesnych Technologii dla Dorosłych w Łodzi we współpracy z firmą Haering Polska S.A. przygotowała wspólne stoisko wystawiennicze, na którym zaprezentowano ofertę zawodowych kursów kwalifikacyjnych na kierunku Technik Mechanik oraz inne możliwości kształcenia w placówce. Technik Mechanik cieszył się wśród zwiedzających dużym zainteresowaniem, a o szczegóły oferty pytała nie tylko młodzież, ale również starsi, pragnący zmienić profil zatrudnienia. Dziękujemy za okazane zainteresowanie i serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty edukacyjnej naszej szkoły.