Uniwersyteckie Targi Pracy – zadbaj o swoją karierę!

   

22 października 2013r na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego przy ulicy Matejki 22/26 odbyła się IX edycja Uniwersyteckich Targów Pracy zorganizowana przez Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego.

Jest to największe wydarzenie, organizowane cyklicznie przez Uniwersytet Łódzki. Główną ideą targów jest stworzenie przestrzeni bezpośredniego spotkania studentów z przedstawicielami firm i instytucji z różnych branż, między innymi: finansów i bankowości, rachunkowości, audytu, logistyki, FMCG, BPO oraz IT.

Podczas imprezy zainteresowani mogli zapoznać się nie tylko z ofertami pracy, ale również uzyskać wyczerpujących informacji na temat organizowanych w firmach praktyk i staży.
Odwiedzający mogli również a może przede wszystkim zaprezentować swoją kandydaturę przyszłym pracodawcom.
Wielkimi atutami imprezy były bezpośrednie spotkania z pracodawcami wiodących, polskich firm, możliwość złożenia dokumentów aplikacyjnych, konsultacje i porady u doradców edukacyjno – zawodowych, jak również liczne konkursy z cennymi i atrakcyjnymi nagrodami.
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi wraz z pozostałymi placówkami Samorządu Województwa Łódzkiego zaprezentowało bogatą ofertę edukacyjną w zakresie kształcenia zawodowego i kwalifikacyjnych kursów zawodowych. Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających.
Uniwersyteckie Targi Pracy były niepowtarzalną okazją do zapoznania się z wieloma atrakcyjnymi ofertami pracy, staży i praktyk jakie oferują przedstawiciele kluczowych firm wielu branż województwa łódzkiego.