Wejście w nowe perspektywy

   

Miło nam poinformować, że Samorząd Województwa Łódzkiego podjął decyzję, iż  Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi wraz z Fabryką Osi Napędowych - SKB Sp. z o.o., Sp. Komandytowo - Akcyjna już za kilka dni (od 1 lutego br.) otwiera filię w Radomsku!
Wraz z naszym Partnerem będziemy kształcić przyszłych mechaników (kwalifikacja M. 19 – Operator obrabiarek skrawających).

Bliższych informacji w sprawach organizacyjnych udziela p. Ewelina Cygan, numer telefonu (519 303 328), zaś dokumenty należy składać w siedzibie Filii w Radomsku, budynek FON-SKB Sp. z o.o. S.K.A., ul. Krasickiego 63/71, 97-500 Radomsko.
Cieszymy się, że Placówka spełnia Państwa oczekiwania, jak również może żywo reagować na potrzeby pracodawców i rynku pracy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !