Firma Haering Polska - Trybunalska Firma Roku 2011

Serdecznie gratulujemy firmie Haering Polska, która zwyciężyła w plebiscycie Trybunalska Firma Roku ogłoszonym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Piotrkowie. W kategorii średnich i dużych przedsiębiorstw nominowana była wśród takich firm jak Inwemer i Polanik. Nasz partner - firma Haering Polska, producent precyzyjnych części dla przemysłu motoryzacyjnego jest obecnie największym pracodawcą w Piotrkowie Trybunalskim.  

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek dla Przedsiębiorcy Roku oraz Trybunalskiej Firmy Roku odbyło się podczas sobotniego balu charytatywnego, którego głównym celem było zebranie i przekazanie środków finansowych  ośrodkom pomocy dzieciom z regionu piotrkowskiego. /RM/

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

.                                                                Ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek dla Przedsiębiorcy Roku oraz Trybunalskiej Firmy Roku odbyło się podczas sobotniego balu charytatywnego, którego głównym celem było zebranie i przekazanie środków finansowych  ośrodkom pomocy dzieciom z regionu piotrkowskiego.