Targi Budownictwa Interbud w Łodzi

   

W dniu 15 lutego 2014 r. uczestnicy kwalifikacyjnego kursu zawodowego - B.8. „Wykonywanie robót związanych z budową i remontem sieci komunalnych" się z propozycjami wystawowymi w ramach dwudziestej pierwszej edycji Targów Budownictwa INTERBUD w Łodzi.

Jest to jedna z największych wystaw branży budowlanej w Polsce - udział 304 firm. Wśród tegorocznych nowości wystawcy zaprezentowali nowoczesne rozwiązania z zakresu technik budowlanych, odnawialnych źródeł energii oraz dociepleń budynków.

Były tam propozycje dotyczące urządzania kuchni, łazienek i ogrodów. Na Targach INTERBUD swoje najnowsze produkty pokazali wiodący producenci okien, drzwi, materiałów budowlanych oraz infrastruktury przydomowej. Ważnym elementem ekspozycji były rozwiązania dotyczące odnawialnych źródeł energii oraz urządzenia, które pozwalają zmniejszyć koszty eksploatacji domu czy mieszkania.