XVII Łódzkie Targi Edukacyjne - CKU Nowoczesna Szkoła

   

XVII Łódzkie Targi Edukacyjne

W dniach 13-14.03.2014 r. w hali Expo – Łódź na Al. Politechniki 4 odbyły się już po raz siedemnasty Łódzkie Targi Edukacyjne.
Głównym celem przedsięwzięcia jest prezentacja szerokiej oferty szkół publicznych i prywatnych, uczelni wyższych z całego kraju oraz placówek zajęć pozaszkolnych.
Impreza adresowana jest nie tylko do osób młodych, które wybierają najlepszą dla siebie dalszą ścieżkę kształcenia, ale również do wszystkich tych, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub zmienić profil wykształcenia.
Gościem specjalnym w pierwszym dniu tegorocznej edycji Targów był Jacek Saryusz-Wolski, poseł do Parlamentu Europejskiego, który ukazał możliwości, jakie daje młodzieży udział w Programie Erasmus, a także zaprezentował możliwości odbycia stażu lub praktyki w instytucjach unijnych.

Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi, jak co roku prezentowało wszystkim zainteresowanym swoją ofertę edukacyjną: bezpłatne kierunki w formie szkolnej oraz szeroką gamę kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
Szczególnym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszyły się kwalifikacyjne kursy zawodowe, jako szybki i łatwy sposób uzupełnienia wykształcenia lub nabycia nowych uprawnień zawodowych.
Bardzo dziękujemy za przybycie oraz okazane zainteresowanie. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy mogli spełniać Państwa oczekiwania z zakresu edukacji zawodowej, a nasza oferta będzie cieszyła się takim samym uznaniem.