Docenili nas pracodawcy!

   

Niezmiernie miło nam poinformować, że Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi uzyskało bardzo duże wyróżnienie. Podczas uroczystości wręczenia nowych zezwoleń i nagród im. Henryka Grohmana, która odbyła się 12 czerwca br. w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dyrektor placówki, Sławomir Fater, odebrał nagrodę w kategorii "Ważne dla Łodzi" "za niezłomną siłę łączenia, budowania otwartych relacji i zaufania między edukacją zawodową i biznesem".

"Działalność i aktywność szkoły jest niezwykle ważnym atutem miasta Łodzi docenionym już przez niejednego inwestora ŁSSE S.A." (z Aktualności ŁSSE S.A. - Nowe zezwolenia i nagrody H.Grohmana wręczone!)

Statuetki, autorstwa Pani Zofii Władyki - Łuczak, wręczane były już po raz trzeci w kategoriach "Inwestor - Mecenas" (firmy i przedsiębiorcy inwestujący w sztukę oraz wspierający młodych artystów) i "Ważne dla Łodzi" (dla osób lub instytucji, które swoimi działaniami z zakresu CSR znacząco wpływają na rozwój i wizerunek miasta).
W poprzednich edycjach statuetki otrzymali: Jerzy Czubak, Witold Warzywoda, Marzena Bomanowska, Ceramika Paradyż, Krzysztof Kowalewski oraz Jacek Kłak i Irmina Kubiak.
W tegorocznej edycji, nagrody w kategorii "Inwestor - Mecenas" trafiły do firmy Atlas za galerię Atlas Sztuki oraz Ceramiki Tubądzin za współpracę z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi, w zakresie projektowania płytek ceramicznych.

Wszystkim nagrodzonym składamy wielkie gratulacje.