Spotkanie z przedstawicielami firmy Procter&Gamble

Słuchacze naszej Szkoły w minioną sobotę tj. 31 marca 2012r w godzinach popołudniowych zebrali się w sali konferencyjnej, aby wziąć udział w spotkaniu informacyjno-rekrutacyjnym, które zostało przygotowane przez przedstawicieli Procter&Gamble.

   Fabrykę kosmetyków Olay w Aleksandrowie Łódzkim reprezentowała pani Monika Kowalska, natomiast fabrykę ostrzy i maszynek do golenia oraz fabrykę uchwytów do maszynek Gillette w Łodzi - pani Katarzyna Wójcik. Procter & Gamble to światowy lider dóbr konsumpcyjnych, którego produkty są rozpoznawalne na całym świecie. Firma, która istnieje już 170 lat jest właścicielem 300 marek, które sprzedaje w ponad 180 krajach. W 2005 roku doszło do połączenia firmy Procter & Gamble oraz Gillette. Natomiast w 2009 roku została otworzona nowa fabryka w Aleksandrowie Łódzkim, która produkuje kosmetyki pielęgnacyjne marek t.j. Olay, Lacoste, Hugo Boss, Valentino czy Laura Biagiotti.

   Liczna grupa słuchaczy naszej Szkoły poznała historię firmy oraz usłyszała o nowościach wprowadzanych przez koncern P&G. Obecni mieli okazję poznać specyfikę pracy w korporacji. Obie panie opowiedziały, jakich kandydatów szukają firmy oraz w jaki sposób odbywa się rekrutacja pracowników. Na sali panował atmosfera dialogu, słuchacze zadawali liczne pytania dotyczące możliwości zatrudnienia, awansu i warunków pracy. Dużym zainteresowaniem cieszył się mini konkurs, którego zwycięzcy otrzymali od firmy upominki w postaci kosmetyków.

   Po spotkaniu zainteresowani, mieli możliwość porozmawiania na osobności z paniami, które w Łodzi i Aleksandrowie Łódzkim są odpowiedzialne za rekrutację. Spotkanie można zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ nie był to tylko wykład, a przedstawicielki firmy Procter & Gamble odpowiedziały na każde pytanie.

A.B.

 

 

DSC_0318

 

DSC_0320

 

DSC_0322

 

DSC_0325