XVIII Łódzkie Targi Edukacyjne

    

W dniach 5-6 marca 2015 roku w hali EXPO - Łódź na Al. Politechniki 4 odbyły się Łódzkie Targi Edukacyjne 2015. Jest to największa tego typu impreza w regionie. W tym roku w hali EXPO wystawiono ponad 130 stoisk z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, uczelni wyższych, szkół tańca oraz placówek zajęć pozalekcyjnych.

Oficjalnej inauguracji imprezy dokonała Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Joanna Skrzydlewska.

Impreza adresowana jest nie tylko do młodych osób, które stawiają swój kolejny krok na drodze edukacyjnej, ale również do osób dorosłych które chcą podnieść swoje kwalifikacje lub poprzez zdobycie dodatkowego zawodu powrócić na rynek pracy.

 

Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi, jak co roku prezentowało wszystkim zainteresowanym swoją ofertę edukacyjną: bezpłatne kierunki w formie szkolnej oraz szeroką gamę kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
Dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszyły się kwalifikacyjne kursy zawodowe, w szczególności te, które prowadzimy wspólnie z pracodawcami, dające możliwość zatrudnienia po ukończeniu nauki. Zwiedzający mieli również okazję zobaczyć, jak sprawuje się nasza najnowsza pomoc dydaktyczna – drukarka 3D.
Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie ofertą naszej Placówki i zapraszamy do odwiedzenia nas w siedzibie Szkoły!