Zakończenie roku szkolnego

W sobotę 27 czerwca br. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi pracownicy oraz słuchacze placówki spotkali się na uroczystości zakończeniu roku szkolnego 2014/2015. Wszystkich zebranych powitał dyrektor Centrum - Sławomir Fater, który w swoim wystąpieniu podsumował mijający rok szkolny oraz omówił plany utworzenia kierunków we współpracy i na potrzeby czołowych przedsiębiorców takich branż jak branża: elektroniczna, energetyczna, mechaniczna i włókiennicza. 

W swoim przemówieniu dyrektor złożył również podziękowania za kolejny rok owocnej współpracy Samorządowi Województwa Łódzkiego, Kuratorium Oświaty oraz pracodawcom, którzy w sposób szczególny są związani z Centrum czyli Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz firmom: Haering Polska i FON - SKB.

Podczas głównej części uroczystości został wyświetlony film „Zawodowcy” zrealizowany przez naszych słuchaczy - tegorocznych absolwentów kierunku asystent kierownika produkcji filmowej/telewizyjnej. Film spotkał się z dobrym przyjęciem obecnych na sali, którzy nagrodzili jego autorów ogromnymi brawami. W dalszej części uroczystości odbyło się wręczenie nagród, dyplomów i zaświadczeń wyróżniającym się absolwentom.

Na zakończenie spotkania dyrektor Sławomir Fater, życzył wszystkim zebranym zasłużonego wypoczynku oraz spokojnych, miłych i rodzinnych wakacji.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego uświetnił swoimi fantastycznymi występami tanecznymi zespół „Tu i teraz” z Młodzieżowego Domu Kultury im. Juliana Tuwima w Łodzi, za co składamy serdeczne podziękowania.