Grillowanie przy muzyce - otwarcie OSW "Młynek" w Tuszynie.

Naturalna plaża w centrum Polski, potrawy z grilla, koncerty zespołów muzycznych oraz szereg propozycji dla dzieci to jedne z wielu atrakcji, jakie towarzyszyły imprezie inaugurującej działalność Ośrodka Sportowo - Wypoczynkowego „Młynek” w Tuszynie.

Wielkie otwarcie ośrodka wypoczynkowego „Młynek” miało miejsce w sobotę, 12 maja. Już od godziny 15.00 można było pobawić się przy zespołach Duo Dance 3 i Big Dance oraz poczęstować się kiełbaską z grilla. 

Nasi słuchacze kierunku technik organizacji usług gastronomicznych pod opieką pana Sylwestra Szalińskiego obsługiwali zaproszonych gości. Profesjonalnie przygotowali zimne przekąski, które nie tylko pięknie się prezentowały, ale także wspaniale smakowały. Cała impreza została sfilmowana przez słuchaczy z kierunku technik organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej. Z każdą godziną, pomimo niezbyt ładnej pogody, przybywało gości, którzy chcieli posłuchać muzyki i zobaczyć jak odmieniono Młynek. W niedzielę można było posłuchać DJ Jarro i zrelaksować się przy piwku i kiełbasce.

Jeśli chcecie w wolnej chwili odpocząć na świeżym powietrzu, to można wybrać się do ośrodka wypoczynkowego Młynek, który mieści się przy ulicy Sportowej 3/5 w Tuszynie.  Znajdziecie tutaj piaszczystą plażę i miejsce do gry w piłkę plażową.

Tekst i zdjęcia: A.B.

rm