Szkolenie certyfikacyjne firmy TEM

P1030025_s
   W minioną sobotę (26 maja 2012r.) w godzinach popołudniowych sala cytrynowa wypełniła się słuchaczami kierunku technik elektryk i technik mechatronik. Ponad 40 osób wzięło udział w  pierwszym z cyklu szkoleń certyfikacyjnych. O zaletach innowacyjnego elektrycznego osprzętu modułowego firmy TEM opowiadał Pan Mariusz Łodkowski – Viceprezes firmy Home Exclusive System, która jest wyłącznym dystrybutorem produktów TEM.
 
 
 
 
  Mając na celu podniesienie wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach prowadzący zaprezentował produkty takie jak  gniazda, klawisze, uniwersalne ramki montażowe do cegły, karton gipsu i betonu, ramki ozdobne. Firma TEM oferuje np. prostokątne puszki, które zapewniają więcej miejsca dla przewodów elektrycznych. Wszystkie produkty są wytwarzane w Słowenii, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i trwałe niż produkty pochodzące z Chin oraz są zgodne z międzynarodowymi standardami. Wszystkie gniazda mają wbudowana osłonę przed dotykaniem elementów będących pod napięciem. Natomiast moduły ozdobne mogą być w szybki i prosty sposób wymontowane, ponieważ zaciski są zawsze łatwo dostępne z przodu. Rozwiązania zastosowane przez producenta sprawiają, że coraz więcej osób w Polsce związanych z branżą wybiera produkty firmy TEM.
 
 
 
  Po spotkaniu osoby najbardziej zainteresowane zadawały jeszcze szczegółowe pytania odnośnie produktów firmy TEM, na które Pan Mariusz odpowiadał wyczerpująco.
 
 
 
  Zainteresowanych produktami firmy TEM zapraszamy na stronę internetową www.tem.com.pl albo do siedziby firmy Home Exclusive System (wyłączny dystrybutor na Polskę produktów firmy TEM) na ul. Rokicińską 56 w Łodzi.
 
P1030021
 
 
P1030024
 
 
P1030025
 
 
P1030026