Targi w Ptak Outlet w Rzgowie

    

W dniach 16-17 października w Ptak Outlet odbyła się IV edycja targów Pracy, na których zaprezentowali się przedstawiciele wielu branż oferując ponad 1000 ofert pracy. Odwiedzający targi mieli również możliwość uczestnictwa w zorganizowanych szkoleniach dla osób poszukujących pracy z zakresu takiej tematyki jak: jak napisać dobre CV, jak się zaprezentować w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej czy czego oczekiwać od rekrutera.

 

Drugiego dnia targów miała miejsce konferencja „Rozwój przedsiębiorczości w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej”. Gośćmi specjalnym tego wydarzenia byli Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień, Wicestarosta Powiatu Łódzkiego Wschodniego Ewa Gładysz i Burmistrz Miasta Rzgowa Konrad Kubus. Objęli oni również patronat honorowy nad targami.

Targi były również okazją dla osób poszukujących zatrudnienia do nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami oraz wręczenia im CV. Na targach pracy wystawiały się również instytucje szkoleniowe, które oferują naukę połączoną z pracą u konkretnych pracodawców, a wśród nich nasze Centrum.