Business Mixer Łódzkiej SSE po raz trzeci

 

3 grudnia br. w Fabryce Grohmana już po raz trzeci odbył się Business Mixer Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zorganizowany we współpracy z Izbami Gospodarczymi.

Trzecia edycja Business Mixer to spotkanie około 150 firm z siedmiu województw, różnych branż, które wzięły udział w serii bezpośrednich spotkań przy okrągłych stolikach. Wśród nich znalazły się instytucje otoczenia biznesowego z Łodzi, Inwestorzy i Partnerzy ŁSSE (wśród nich nasze Centrum) oraz firmy członkowskie Izb Partnerskich. W trakcie rozmów przedstawiciele naszego Centrum zaprezentowali ofertę szkoleń i możliwości współpracy z pracodawcami.

Business Mixer to doskonała szansa, aby zaprezentować swoją firmę, wymienić się wizytówkami, nawiązać kontakt i opowiedzieć o profilu swojej działalności oraz dostarczanych usługach. Każda edycja Mixera cieszy się dużą popularnością i wielu z obecnych na spotkaniu przedsiębiorców już zgłosiło chęć udziału w kolejnej edycji tego wydarzenia.