E-doradztwo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skorzystaj bezpłatnie z doradztwa zawodowego i personalnego już teraz!

   Projekt „Czas na e-learning...” skierowany jest do słuchaczy naszej szkoły, którzy chcą w szybki i przyjemny sposób poszerzyć swoją wiedzę z zakresu: przedsiębiorczości, rynku pracy, kariery zawodowej oraz prawnych aspektów zatrudnienia. Interaktywne szkolenia będą realizowane za pośrednictwem platformy internetowej, do której dostęp zapewnią nowoczesne tablety.

   Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcą poznać skuteczne sposoby poruszania się po rynku pracy. Wszelkich informacji udziela doradca zawodowy, dostępny w pokoju B. 026 (tel. 694-522-188, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

 

 


(kliknij aby obejrzeć ulotkę)