NOWY ROK SZKOLNY ZACZYNAMY W NOWEJ ODSŁONIE

newPPSNT No i proszę, pięć lat minęło. Pięć lat istnienia naszej szkoły. Niby to krótko, ale trzeba wziąć pod uwagę, że to pierwsze pięć lat. Początek życia nowej placówki. Placówki innej, niepowtarzalnej, innowacyjnej. W 2007 roku zrodził się pomysł uruchomienia placówki kształcącej w zawodach technicznych i nie tylko. Samorząd Województwa Łódzkiego, Kuratorium Oświaty, Dyrektor- pasjonat szkolnictwa zawodowego, wraz z grupą nieobojętnych osób postanowili stawić czoła wyzwaniu. Nie zawsze było łatwo, ale zawsze z sukcesem.

Rok szkolny 2012/2013, kolejny rok pracy naszej placówki. Jak już wiele razy bywało i tym razem okazało się jak bardzo jesteśmy potrzebni na rynku oświatowym. Blisko pięćset osób stało się we wrześniu nowymi słuchaczami naszej szkoły. Zaufali nam i nie zawiodą się. Mają możliwość zdobycia nowego atrakcyjnego zawodu, stając się jednocześnie bardziej konkurencyjnymi na rynku pracy.

Do dyspozycji mają nowoczesny budynek, wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, wspomaganą przez najwyższej klasy pomoce dydaktyczne. Do wyboru jedenaście kierunków, kierunków nowoczesnych, dających możliwość otrzymania atrakcyjniejszej pracy.

Do dyspozycji słuchaczy jest również nowo wyremontowana bursa, dająca schronienie słuchaczom dojeżdżającym na zajęcia z całej Polski.

W bieżącym roku budynek szkoły przeszedł gruntowną modernizacje, stając się nowoczesną oprawą dla nowoczesnych technologii.

 

DSC_0401

 

DSC_0406

 

DSC_0412

 

DSC_0425

 

DSC_0429

 

DSC_0436

 

DSC_0446

 

DSC_0454

 

DSC_0456

 

DSC_0461