Doradztwo

doradztwo
 
      Otaczający nas świat zmienia się nieustannie, rozwijają się nowe technologie. Ma to bez wątpienia wpływ na demografię, kulturę oraz rynek pracy współczesnego społeczeństwa. W dzisiejszych czasach rynek pracy jest bardzo dynamiczny i kluczem do kariery jest umiejętność dopasowania się do oczekiwań, które przed nami stawia.
     Mobilny rynek pracy powoduje ciągły wzrost zapotrzebowania na wykwalifikowanych pracowników technicznych średniego szczebla, jak również coraz wyraźniej ukazuje taki model pracy, w którym nie obowiązują stałe miejsce i godziny świadczenia obowiązków zawodowych. Zmienia się również wspomniany model kariery. Zakłada się, że każdy z nas kilkakrotnie w ciągu swojego życia będzie zmieniał zawód oraz przekwalifikowywał się, a kreatywne podejście do zadań i problemów zawodowych staje się podstawową umiejętnością poszukiwaną przez pracodawców...
     Doradcy zawodowi Publicznej Policealnej Szkoły Nowoczesnych Technologii dla Dorosłych w Łodzi udzielają informacji i pomocy w zakresie:
- rozpoznawania rynku pracy;
- planowania ścieżki i kariery zawodowej;
- komunikacji interpersonalnej;
- umiejętności pracy w grupie;
- zasad dodatkowej rekrutacji;
- przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.
 
Serdecznie zapraszamy do pokoju B.026 (pt.15.00-17.00; sb.10.00-11.30).