Rozdanie dyplomów

s_DSC_0416

W dniu 20 października 2012 r. w siedzibie Publicznej Policealnej Szkoły Nowoczesnych Technologii dla Dorosłych w Łodzi przy ulicy Narutowicza 122 odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, będących potwierdzeniem pozytywnie zdanego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

W bieżącym roku dużym sukcesem pochwalić mogą się absolwenci kierunku technik urządzeń sanitarnych, bowiem w 100% zdali egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Najlepsze wyniki z pisemnej części egzaminu osiągnęli absolwenci kierunku technik gazownictwa, zaś z części praktycznej - absolwenci kierunku technik pojazdów samochodowych.

Rozdanie dyplomów było miłym podsumowaniem dwóch lat ciężkiej pracy naszych słuchaczy.

 

DSC_0416

 

DSC_0422

 

DSC_0460

 

DSC_0479

 

DSC_0491