5 edycja Business Mixer Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

 

 
  

27 kwietnia br. na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w fabryce Grohmana odbyła się Piąta, jubileuszowa, edycja BusinessMixer Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W części networkingowej spotkania uczestniczyło ponad 200 przedstawicieli różnych branż z całej Polski. Niespodzianką wydarzenia było wystąpienie polskich olimpijczyków: Artura Partyki oraz Mieczysława Nowickiego na temat dążenia do celu w sporcie i biznesie. Naszą szkołę reprezentowały Panie kierownik Emilia Błaszczyk oraz Agnieszka Woźniak.

Cykliczne wydarzenie Business Mixer to doskonała okazja do zaprezentowania  oferty edukacyjną CKUNT w Łodzi, wymienienia się wizytówkami oraz nawiązania kontaktów . W trakcie rozmów zaprezentowana została oferta szkoleń i możliwości współpracy z pracodawcami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.