20-lecie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

 

 

5 czerwca 2017 roku w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej odbyły się uroczystości z okazji 20-lecia jej istnienia. Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna w swojej ofercie posiada zintegrowane usługi dla biznesu. Lokalizacja, ulgi podatkowe, bogate tradycje przemysłowe, daleko idąca pomoc merytoryczna we wdrażaniu procesu inwestycyjnego sprawiają, że ŁSSE jest dobrym miejscem dla inwestorów zainteresowanych rozwijaniem swojej działalności. ŁSSE jest wieloletnim partnerem naszego Centrum i koordynatorem Łódzkiego Klastra Edukacyjnego, do którego należy między innymi propagowanie i budowanie pozytywnego wizerunku kształcenia zawodowego, aktywizacja placówek kształcenia zawodowego i zachęcanie ich do współpracy z przedsiębiorcami. Klaster bada również zapotrzebowanie na umiejętności i kwalifikacje zawodowe w regionie.  Z okazji jubileuszu, Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej życzymy pozyskania jak najwięcej nowych inwestycji  oraz samych sukcesów w działaniach dla biznesu i edukacji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.