Nagroda dla naszego partnera - firmy Haering Polska

 

 

 

Z okazji 20-lecia istnienia w  Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w miniony poniedziałek  zostały wręczono nagrody 20-lecia. Otrzymało je pięć firm, a wśród nich długoletni partner naszego centrum  - firma Haering Polska Sp. z o.o..

W uzasadnieniu na temat przyznania nagrody, na stronie ŁSSE czytamy, że  „O niezwykle wszechstronnym i postępowym podejściu firmy do biznesu świadczy między innymi konsekwentna i efektywna współpraca z Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi, która trwa niezmiennie od 2008 roku. W 2013 roku powstała filia szkoły zlokalizowana bezpośrednio przy siedzibie firmy, w której wykształcono ponad 300 osób. Szkoła wykorzystuje stacjonarny system dualny, co oznacza, że dwa dni w tygodniu słuchacze poświęcają na zajęcia teoretyczne, a trzy dni na zajęcia praktyczne, które odbywają się w zakładzie pracy przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego….” 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.