II Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

W dniach 27 - 28 września 2017 roku w hali Expo w Łodzi odbyła się II edycja Łódzkich Targów Pracy i Rozwoju Osobistego. W trakcie targów zaprezentowali się pracodawcy, firmy szkoleniowe, doradcze i konsultingowe oraz urzędy pracy. W wydarzeniu wzięła również udział Strefa Funduszy Europejskich, w której pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi opowiadali o możliwościach wykorzystania Funduszy na rozwój osobisty. W trakcie tegorocznej edycji targów  po raz pierwszy wybrano TOP 5 pracodawców miasta Łodzi.

Nasze Centrum wspólnie z firmą Haering Polska Sp. z o.o. w tym roku miało przyjemność poprowadzić warsztaty dla osób poszukujących drogi zawodowej  i zainspirować ich do zmiany lub uzupełnienia kwalifikacji zawodowych. W trakcie wspólnej prezentacji pokazaliśmy również jak można połączyć naukę w szkole z praktykami zawodowymi. Dziękujemy firmie Haering Polska za wsparcie nas w tych działaniach.

Targi Pracy i Rozwoju Osobistego to wydarzenie skierowane do osób bezrobotnych jak i wszystkich zainteresowanych podjęciem lub zmianą dotychczasowej aktywności zawodowej, autorozwojem i podniesieniem własnych kwalifikacji oraz studentów i absolwentów. Organizatorami wydarzenia byli Urząd Miasta Łodzi, Urząd Marszałkowski oraz Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi, Wojewódzki Urząd Pracy i Międzynarodowe Targi Łódzkie, których nasze Centrum jest partnerem branżowym.