Odnowienie współpracy

W miniony poniedziałek gościliśmy w naszym Centrum przedstawicieli firmy Gealan Polska Sp. z o.o. W trakcie spotkania zostało podpisane porozumienie o wzajemnej współpracy pomiędzy pracodawcą a naszym Centrum. Celem porozumienie jest organizacja wspólnego szkolenia przyszłych pracowników firmy w systemie dualnym. Praktyczna nauka zawodu odbywać się będzie na terenie zakładu.

 Firma GEALAN to producent profili okien  wyróżniających się estetycznym wyglądem i wyrafinowaniem. Wypracowane w najdrobniejszych szczegółach geometrie profili spełniają najwyższe wymogi w kwestii izolacji cieplnej i akustycznej, ochrony antywłamaniowej i wentylacji. Okna z profili GEALAN reprezentują najwyższy stan techniki. Już wkrótce rozpoczniemy nabór na pierwszy wspólny kurs z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych.