Egzaminy zawodowe już od przyszłego tygodnia

Nadszedł ten czas! Już od przyszłego tygodnia rozpoczynamy egzaminy kończące edukację na wielu kwalifikacjach. Życzymy powodzenia przystępującym do egzaminów praktycznych i połamania piór tym, którzy podejdą do egzaminów pisemnych.

Terminarz egzaminów dla konkretnych kwalifikacji znajdziecie w zakładce Egzaminy zawodowe w dziale Słuchacze - https://nowoczesnaszkola.edu.pl/sluchacze/egzaminy-zawodowe/.

Tam także znajdują się komunikaty dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych dotyczące obu części egzaminu.

Przypominamy, że zgodnie z przepisami słuchacz przystępujący do egzaminu NIE MA PRAWA wnosić na salę egzaminacyjną urządzeń pozwalających na kontakt z Internetem oraz mogących spowodować zaburzenie przebiegu egzaminu. Głównie dotyczy to telefonów komórkowych. Nie wystarczy wyłączenie lub wyciszenie telefonu. Nie wolno go wnosić na salę.

Prosimy nie zapomnieć o zabraniu dowodów osobistych!