Łódzkie wspiera Ukrainę

Chcemy pomóc zaprzyjaźnionemu z Województwem Łódzkim obwodowi Czerniowieckiemu.

Zbieramy żywność o długim terminie ważności (w tym produkty żywnościowe dla dzieci), środki higieny osobistej, ciepłą odzież, dmuchane materace, śpiwory, namioty.

Pilnie potrzeba: mąki, drożdży, skarpet, płaszczy przeciwdeszczowych, baterii LR20, AAA, kubków termicznych, latarek (w tym czołowych), lornetek, metalowych misek, sztućców, a także bandaży (także elastycznych), opasek uciskowych, maseczek ochronnych, rękawiczek jednorazowych, środków odkażających, nawilżanych chusteczek, apteczek pierwszej pomocy, plecaków, toreb sportowych i powerbanków.

Chcemy pomóc jak najszybciej – dlatego prosimy o  przekazanie powyższych darów do niedzieli 13 marca br. do Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi, przy ul. Narutowicza 122, w godzinach 𝟖.𝟎𝟎-𝟏𝟕.𝟎𝟎.

Liczymy na Wasze wsparcie