MIXER Regionalny Łódzkie 2019

Już w najbliższą sobotę, 7 września od godziny 12.00, zapraszamy do Rawy Mazowieckiej na nasze stoisko wystawiennicze, które przygotowujemy we współpracy z firmą Haering Polska Sp. z. o. o. Będzie można na nim obejrzeć m.in. specjalną gablotkę z detalami produkowanymi w firmie Haering Polska przez naszych słuchaczy. Ponadto w programie łamigłówki i konkursy z nagrodami.
MIXER Regionalny Łódzkie 2019 to już 16. edycja imprezy organizowanej przez Marszałka Województwa Łódzkiego.
Tym razem MIXER kręcić będzie się równocześnie w trzech miastach: Łęczycy, Sieradzu i Rawie Mazowieckiej. Wybór nie jest przypadkowy. Miasta te były stolicami województw w Rzeczypospolitej Obojga Narodów i na ich historycznych ziemiach znajduje się Łódzkie. Do tych województw nawiązuje herb województwa łódzkiego.
Na odwiedzających czeka wiele atrakcji.
Więcej informacji: https://mixer.lodzkie.pl/

Szczegóły imprezy w Rawie Mazowieckiej:
Termin: 7 września 2019 roku (sobota)
Miejsce: błonia przy Zamku Książąt Mazowieckich
Scena: przy murach zamkowych
Wystawcy: ponad 40 stoisk promocyjnych na terenie błoni zamkowych
Charakter Imprezy:
12.00 – 18.00 – część wystawiennicza
16.00 – 22.00 – część koncertowa