Relacja z Mixera Regionalnego 2019

W sobotę, 7 września mieliśmy przyjemność gościć w Rawie Mazowieckiej. Mixer Regionalny - pod takim hasłem odbyła się impreza zorganizowana z okazji 100-lecia województwa łódzkiego. Była to doskonała okazja, aby poznać walory naszego województwa. W imprezie wzięły udział samorządy, koła gospodyń wiejskich, lokalne grupy działania oraz instytucje publiczne. Wraz z firmą Haernig Polska, mieliśmy okazję zaprezentować swoją ofertę edukacyjną, przedstawić strukturę jej działania oraz korzyści z niej płynące. Na naszym stoisku można było zobaczyć szereg ciekawych detali przygotowanych przez uczestników naszych kursów, zapoznać się z zasadą działania dydaktycznego stoiska mechatronicznego, jak również porozmawiać ze specjalistami wszystkich prowadzonych przez nas kierunków. Zwieńczeniem całej imprezy był występ Kamila Bednarka, gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej.