Doradztwo zawodowe Łódź

Często w szkole młodzi ludzie snują plany o tym, kim chcieliby zostać w przyszłości. Im starszy jest człowiek tym bardziej plany zmieniają się na te zgodne z faktycznymi zainteresowaniami, jak i są zdecydowanie bardziej realne. Niektórzy jednak potrzebują małej pomocy, aby zorientować się, w której pracy mogliby się spełnić. Doradztwo zawodowe, które prowadzimy w Łodzi, pomaga w odkryciu drogi zawodowej zarówno nastolatkom, studentom, jak i dorosłym.

Zapraszamy wszystkich słuchaczy do logowania się ma platformie moodle oraz do zapoznania się z materiałami, które umieszczane są w zasobach Kursu DORADZTWO ZAWODOWE:

• Autoprezentacja i wystąpienia publiczne
  • Dokumenty aplikacyjne
  • Rozmowa kwalifikacyjna
  • Prowadzenie działalności gospodarczej – moje predyspozycje
  • Działalność gospodarcza w wybranych branżach
  • Kompetencje miękkie vs kompetencje twarde
  • Podstawowe umiejętności społeczne – jak radzić sobie ze stresem
  • Etyka w pracy i biznesie

Szkolni doradcy zawodowi pomogą w odnalezieniu właściwego kierunku w Twojej karierze. Znają mechanizmy rządzące rynkiem pracy i na bieżąco uzupełniają swoją wiedzę o trendach na nim panujących. Ich zadaniem jest pomoc w wyborze odpowiedniego kierunku oraz monitorowanie dalszej ścieżki zawodowej. Doradca określi Twoje mocne strony i wskaże słabe. Pomoże w odkryciu pasji i preferencji dotyczących przyszłego zawodu, poradzi czym kierować się podczas jego wyboru i jak osiągnąć zamierzony cel.

Nudzi Cię Twoja aktualna praca?

Zapraszamy nie tylko osoby stojących u progu kariery zawodowej. Z pomocy szkolnych doradców zawodowych mogą także skorzystać osoby, chcące całkowicie zmienić lub wzbogacić swoje kwalifikacje zawodowe. Doradca podpowie jak odnaleźć się w tej rzeczywistości i na nowo zdefiniować swoje cele zawodowe.

Dzięki pomocy szkolnych doradców zawodowych dokładnie zaplanujesz karierę, dowiesz się w jaki sposób zrealizować plany oraz sprecyzujesz oczekiwania odnośnie swojej pracy. Zapamiętaj, że planowanie i znajomość samego siebie są kluczem do sukcesu!

Zapraszamy do kontaktu:

• poprzez pocztę elektroniczną: doradcazawodowy@nowoczesnaszkola.edu.pl
  • istnieje możliwość ustalenia indywidualnych godzin konsultacji

Skorzystaj z konsultacji z doradcą zawodowym w Łodzi! Satysfakcja gwarantowana!