Targi Kariera IT

2 marca 2018 roku nasze Centrum, jako partner merytoryczny  uczestniczyło w dniu Kariery IT, który odbył się w Hotelu Ambasador Premium. Targi Kariera IT to cykl bezpłatnych spotkań dla wszystkich specjalistów, które odbywają się sukcesywnie w  największych miastach w Polsce. Targi kariery IT to połączenie targów pracy z prelekcjami merytorycznymi i warsztatami oraz prezentacją technologii IT. W trakcie targów Kariery IT, które odbyły się w Łodzi nasze Centrum zorganizowało punkt doradztwa zawodowego, gdzie odwiedzający mogli skonsultować swoje CV i porozmawiać na temat najnowszych trendów rekrutacyjnych. Biorąc pod uwagę duże braki kadrowe w branży IT na terenie Łodzi, zapraszamy wszystkich pełnoletnich na kierunek technik informatyk. W naszym Centrum można zupełnie za darmo zdobyć wiedzę i kwalifikacje poszukiwane na rynku pracy. Warto również zwrócić uwagę, ze branża IT to jedna z branż w której najszybciej rosną zarobki. Porównujący zarobki między 2016 a 2017 roku można ich wzrost o 7 %.