Wyniki egzaminów – ważny komunikat!

W związku z komunikatem OKE dotyczącym ogłoszenia w dniu 20.03.2020 roku wyników egzaminów z sesji styczeń – luty 2020, informujemy iż osoby, które złożyły deklaracje, w których uzupełniły dane kontaktowe otrzymają informację o wyniku egzaminu wybranym przez siebie kanałem kontaktu: smsem lub mailem (dotyczy to większości osób zdających egzamin w formule 2017 – kwalifikacje dwuliterowe). Osoby które nie otrzymają takiego powiadomienia, osoby które zdawały egzamin w formule 2012 (kwalifikacje jednoliterowe) oraz osoby, które będą miały dodatkowe pytania w sprawie egzaminów prosimy o telefoniczny kontakt pod numerem telefonu 784 207 390 w dniu 20.03.2020 po godzinie 10:00.

Data odbioru dyplomów oraz składania deklaracji na egzamin poprawkowy zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. Komunikat w tej sprawie pojawi się na stronie.

Jednocześnie przypominamy, iż w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego zalecane formy kontaktu z naszą placówką to: telefoniczna (kom. 784 207 390) lub mailowa (sekretariat@nowoczesnaszkola.edu.pl).