Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesna Szkoła w Łodzi

Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi

Gabriela Narutowicza 122, 90-145 Łódź, 784 207 390, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowe technologie. Bezpłatna szkoła.

 

Media społecznościowe

 

Patroni medialni


     

 

 

 

Akcja oddawania krwi

 
25.03.2017 r. w Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi odbyła się akcja oddawania krwi przez naszych słuchaczy. Celem akcji jest ratowanie życia ludzkiego oraz propagowanie wzorowej postawy wśród naszych słuchaczy. 

 Zapraszamy do obejrzenia relacji.

 

Czytaj więcej...

Spotkanie z delagacją ukraińskich nauczycieli

 

 
2 marca gościliśmy w Centrum delegację ukraińskich nauczycieli, uczestników projektu „Szkoła młodych mówców – kluby debatanckie w obwodzie winnieckim”. W trakcie wizyty podzieliliśmy się z gośćmi doświadczeniami związanymi z kształceniem zawodowym w Polsce. Przedstawiliśmy nasze osiągnięcia w edukacji osób dorosłych ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z procodawcami.
 
W czasie zwiedzania szkoły nauczyciele z dużym zainteresowaniem obejrzeli wyposażenie pracowni oraz wysłuchali informacji na temat specyfiki prowadzenia zajęć dla słuchaczy różnych kierunków.
 
 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
 

Czytaj więcej...

Łódzkie Targi Edukacyjne 2017 r.

 
W dniach 2 - 3 marca 2017 roku odbyły się jubileuszowe, XX Łódzkie Targi Edukacyjne. Główna ideą Targów było przedstawienie kompleksowej oferty edukacyjnej szkół, uczelni wyższych, ośrodków szkoleniowych, placówek zajęć pozaszkolnych oraz propozycji producentów środków dydaktycznych i wydawnictw edukacyjnych. Zmiany na rynku edukacyjnym skłaniają co roku organizatorów do udoskonalania oferty targów.
Podczas tej edycji targów odwiedzający targi po raz pierwszy mieli możliwość skorzystania ze Strefy Kariery, czyli wydzielonego miejsca w którym spotkały się osoby szukające staży i praktyk z pracodawcami poszukującymi pracowników. W Strefie pojawiły się największe firmy z regionu, które współpracują nie tylko z uczelniami, ale także ze szkołami zawodowymi. Wśród nich znaleźli się nasi partnerzy biznesowi: Haering Polska sp. z o.o., Gealan Polska sp. z o.o. oraz Fenix Poland sp. z o.o. Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi objęło patronatem branżowym tą część imprezy.

 Zapraszamy do obejrzenia relacji.

 

Czytaj więcej...

Strefa Biznesu w TVP 3 Łódź

 

 
22.02.2017 r. został wyemitowany odcinek programu "Strefa Biznesu" realizowanego przez TVP 3 Łódź. W tym odcinku omawiana była tematyka dotycząca zmian na rynku pracy. Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi było jedną z placówek zaprezentowaną w tym materialne. 
 
Zapraszamy do obejrzenia odcinka klikając tutaj.