Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesna Szkoła w Łodzi

Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi

Gabriela Narutowicza 122, 90-145 Łódź, 784 207 390, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowe technologie. Bezpłatna szkoła.

   

Patroni medialni

Nadszedł czas ferii zimowych !

 

Życzymy Państwu miłych ferii, udanego wypoczynku i powrotu z nową energią do zajęć szkolnych.

 

 

Sesja zimowa

    

Rozpoczęliśmy zimową sesję egzaminacyjną, która potrwa do końca lutego. Wyniki egzaminów poznamy 31 marca 2017 roku. Wszystkim zdającym życzymy powodzenia i połamania długopisów.

Spotkanie z delegacją przedstawicieli Ministerstwa Edukacji i Nauki w Macedonii

 

 
9 grudnia 2016 roku w naszym Centrum gościliśmy delegację przedstawicieli Ministerstwa Edukacji i Nauki w Macedonii odpowiedzialnych m.in. za realizację polityki kształcenia zawodowego oraz przedstawicieli Centrum Kształcenia Zawodowego, odpowiadających za tworzenie standardów zawodowych i programów nauczania
 
Celem wizyty było zapoznanie uczestników z naszymi doświadczeniami związanymi z funkcjonowaniem systemu edukacji w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem kształcenia osób dorosłych.  W trakcie spotkania zaprezentowaliśmy nasze osiągnięcia i dobre praktyki kształcenia osób dorosłych, szczególnie pod kątem współpracy z pracodawcami oraz urzędami pracy. Po wymianie spostrzeżeń zaprosiliśmy naszych gości na spacer po szkole. Wyposażenie naszych pracowni cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.
 
 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
 

Czytaj więcej...

Spotkanie z reżyserem filmowym Haiderem Rizvi oraz kierownikiem produkcji filmowej Dariuszem Struszczakiem

 
W dniu 20 listopada 2016 r. w Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi, na zaproszenie dyrektora szkoły - Pana Sławomira Fatera, przybyli goście ze świata filmu - reżyser Haider Rizvi oraz kierownik produkcji Dariusz Struszczak. 
 
Filmowcy opowiadali o swojej pracy na planie filmowym oraz o plusach i minusach zawodów zwiazanych z filmem. Przedstawili także kilka ciekawostek ze swojej pracy, jak i tych, które podpatrzyli u mistrzów kina. Zdradzili także kilka tajników zawodu oraz udzielili cennych wskazówek zgromadzonej publiczności. 
 
Spotkanie przyciagnęło liczne grono zainteresowanych słuchaczy, którzy wypełnili cała salę. 
 
Zapraszamy do obejrzenia relacji. 
 

Czytaj więcej...

Zakończenie kwalifikacyjnego kursu zawodowego realizowanego z Fabryką Pierścieni Tłokowych Prima S.A

 

25 października w Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń o ukończeniu kursu z fabryką pierścieni tłokowych Prima S.A.

Zobacz relację przygotowaną przez słuchaczy kierunku Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej.

 

Czytaj więcej...