Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesna Szkoła w Łodzi

Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi

Gabriela Narutowicza 122, 90-145 Łódź, 784 207 390, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowe technologie. Bezpłatna szkoła.

 

Media społecznościowe

BIP 

Patroni medialni


 

 

 

Seminarium „Fundusze europejskie – przedsiębiorcy a edukacja zawodowa”

 

 

12 maja 2017 roku odbyło się na terenie naszego Centrum Seminarium „Fundusze europejskie – przedsiębiorcy a edukacja zawodowa” zorganizowane przez Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w ramach cyklu wydarzeń pod hasłem: „Budowanie zaufania do kształcenia zawodowego. Innowacyjna szkoła zawodowa szyta na miarę współczesnej gospodarki”. Jest to projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

Czytaj więcej...

5 edycja Business Mixer Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

 

 
  

27 kwietnia br. na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w fabryce Grohmana odbyła się Piąta, jubileuszowa, edycja BusinessMixer Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W części networkingowej spotkania uczestniczyło ponad 200 przedstawicieli różnych branż z całej Polski. Niespodzianką wydarzenia było wystąpienie polskich olimpijczyków: Artura Partyki oraz Mieczysława Nowickiego na temat dążenia do celu w sporcie i biznesie. Naszą szkołę reprezentowały Panie kierownik Emilia Błaszczyk oraz Agnieszka Woźniak.

Cykliczne wydarzenie Business Mixer to doskonała okazja do zaprezentowania  oferty edukacyjną CKUNT w Łodzi, wymienienia się wizytówkami oraz nawiązania kontaktów . W trakcie rozmów zaprezentowana została oferta szkoleń i możliwości współpracy z pracodawcami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

Czytaj więcej...

EDUinspiracje zawodowo w Łodzi

 

 
  

20 kwietnia w Łodzi odbyła się kolejna konferencja z cyklu EDUinspiracje Zawodowo.

Naszą Placówkę na konferencji reprezentował Pan dyrektor Sławomir Fater, który podzielił się z uczestnikami spotkania naszymi doświadczeniami w kształceniu systemem dualnym, który realizujemy m.in. we współpracy z firmą Haering Polska Sp. z o.o.  

 

Czytaj więcej...

Trwa nabór na kwalifikacyjne kursy zawodowe

 

 
Zdobądź z nami kwalifikacje poszukiwane na rynku pracy.
 
Obecnie prowadzimy nabór na dwa kwalifikacyjne kursy zawodowe we współpracy z firmą Prima oraz General Electric.  
 

Czytaj więcej...

Spotkanie wielkanocne 2017

 

10 kwietnia 2017 roku w Centrum Kształcenia Nowoczesnych Technologii w Łodzi odbyło się spotkanie wielkanocne. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia przygotowaną przez słuchaczy kierunku
Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej. 

 

Czytaj więcej...