Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesna Szkoła w Łodzi

Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi

Gabriela Narutowicza 122, 90-145 Łódź, 784 207 390, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowe technologie. Bezpłatna szkoła.

   

Patroni medialni

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

    

Szanowni Słuchacze

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się
1 października o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej.

Zapraszamy!

Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017 nadal trwa! Aplikuj już dziś!

 Zdobądź z nami super zawód. Nauka u Nas to Twój przepis na sukces.

Pozostały ostatnie wolne miejsca na kierunkach, które tworzymy z pasją:

Nie przegap takiej szansy! Zapewnij sobie bezpieczną przyszłość. 

Pracujemy także w soboty i niedziele w godzinach 8:00-14:00! Zapraszamy.  

Zobacz więcej!

I Powiatowe Targi Pracy w Kutnie

 

30 maja br. w Kutnowskim Domu Kultury odbyły się I Powiatowe Targi Pracy. Osoby bezrobotne miały możliwość zapoznania się z ofertami pracy oraz ofertami szkolenia i kształcenia ustawicznego. Organizatorem targów był Powiatowy Urząd Pracy.

Na Targach, oprócz pracodawców, swoje stoiska wystawiły także szkoły ponadgimnazjalne z regionu kutnowskiego. Nasze Centrum na targach promowało filię w Kutnie oraz kształcenie dualne we współpracy z pracodawcami.

Czytaj więcej...

Międzyszkolny Przegląd Talentów Uczniów Szkół Specjalnych „Mam Dar, Mam Czar”

 

Już niebawem, 13 czerwca br., w naszym Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi odbędzie się Międzyszkolny Przegląd Talentów Uczniów Szkół Specjalnych „Mam Dar, Mam Czar” organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych nr 4 oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo „Bliżej Siebie”.

Celem imprezy jest przede wszystkim umożliwienie dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną prezentację, szerokiej publiczności, swoich osiągnięć i umiejętności oraz integrację z rówieśnikami i społeczeństwem.

Czytaj więcej...

V targi pracy i edukacji w hali Ptak Outlet

 

21 maja 2016 roku w hali Ptak Outlet odbyły się już po raz V targi pracy i edukacji. Oferta targów była skierowana przede wszystkim do osób poszukujących pracy lub chcących podnieść swoje kwalifikacje.
Targi Pracy to unikalna szansa spotkania się z potencjalnymi pracodawcami, przeprowadzenia rozmowy wstępnej oraz zostawienia swojego CV. W ramach Targów Pracy odbyło się również szkolenie „Profesjonalny sprzedawca”, którego uczestnicy otrzymali certyfikat udziału oraz możliwość zatrudnienia.

Czytaj więcej...