Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesna Szkoła w Łodzi

Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi

Gabriela Narutowicza 122, 90-145 Łódź, 784 207 390, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowe technologie. Bezpłatna szkoła.

   

Patroni medialni

Rekrutacja trwa!

Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017 trwa!

 KIERUNKI KSZTAŁCENIA:

 

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE:

 

Zobacz więcej!

Mam dar, mam czar

 

13 czerwca br. odbył się w naszym Centrum zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Łodzi Międzyszkolny Przegląd Talentów Uczniów Szkół Specjalnych "Mam Dar, Mam Czar".


W czasie imprezy dzieci i młodzież, ze szkół specjalnych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych z całego województwa łódzkiego, zaprezentowali swoje wyjątkowe talenty i umiejętności.

Czytaj więcej...

I Powiatowe Targi Pracy w Kutnie

 

30 maja br. w Kutnowskim Domu Kultury odbyły się I Powiatowe Targi Pracy. Osoby bezrobotne miały możliwość zapoznania się z ofertami pracy oraz ofertami szkolenia i kształcenia ustawicznego. Organizatorem targów był Powiatowy Urząd Pracy.

Na Targach, oprócz pracodawców, swoje stoiska wystawiły także szkoły ponadgimnazjalne z regionu kutnowskiego. Nasze Centrum na targach promowało filię w Kutnie oraz kształcenie dualne we współpracy z pracodawcami.

Czytaj więcej...

Międzyszkolny Przegląd Talentów Uczniów Szkół Specjalnych „Mam Dar, Mam Czar”

 

Już niebawem, 13 czerwca br., w naszym Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi odbędzie się Międzyszkolny Przegląd Talentów Uczniów Szkół Specjalnych „Mam Dar, Mam Czar” organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych nr 4 oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo „Bliżej Siebie”.

Celem imprezy jest przede wszystkim umożliwienie dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną prezentację, szerokiej publiczności, swoich osiągnięć i umiejętności oraz integrację z rówieśnikami i społeczeństwem.

Czytaj więcej...