Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi

ul. Gabriela Narutowicza 122
90-145 Łódź

(42) 631 98 48 wew. 15
784 207 390
szkola@nowoczesnaszkola.edu.pl

Kierunki w Szkole Policealnej

Atrakcyjne zawody dla Ciebie!

Pragniesz zdobyć wymarzoną pracę w zawodzie i szukasz szkoły, która pomoże Ci w realizacji celów? W naszej placówce oferujemy atrakcyjne kierunki techniczne w formie szkolnej. Starannie opracowane kursy zostały stworzone z myślą o nowoczesnych miejscach pracy, takich na które istnieje realne zapotrzebowanie na rynku pracy zarówno w Łodzi, jak i całym kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dobrze się czujesz w zawodzie związanym z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy? A może masz dobry słuch i uważasz, że mógłbyś pracować nad realizacją dźwięku lub nagrań? Zobacz nasze kursy techniczne, które prowadzimy w naszej szkole w Łodzi i przygotuj się do wymarzonej pracy. Oferta jest zmieniana w zależności od potrzeb, jakie obecnie dyktuje sytuacja gospodarcza w województwie Łódzkim. Dokładamy wszelkich starań, aby szkolić przyszłych pracowników dając im tym samym pewność, że znajdą zatrudnienie w wyuczonym u nas zawodzie.

Dlaczego warto postawić na naszą nowoczesną szkołę? Nie tylko dlatego, że prowadzimy kursy techniczne dla najbardziej poszukiwanych zawodów, ale przede wszystkim dlatego, że prowadzimy je wyjątkowo porządnie. Wiedza przekazywana przez praktyków sprawia, że w czasie pracy nie będziesz miał żadnych problemów z wykonywaniem swoich obowiązków, w końcu wszystkiego czego tylko potrzebujesz nauczysz się właśnie u nas! Pozwól, żeby nasza profesjonalna kadra odpowiednio przygotowała Cię do wymarzonego zawodu.

Kierunki techniczne w Szkole Policealnej
– nasza odpowiedź na Twoje potrzeby

Stawiamy na elastyczność. Stosujemy nowoczesne metody nauczania, pobudzające kreatywność, a także aktywność oraz zdolność samodzielnego oceniania swoich umiejętności. Oferujemy kształcenie w zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Cały proces kształcenia i nauki ukierunkowany jest na osiąganie konkretnych rezultatów. Stawiamy zarówno na zdobywanie cennej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Chcemy, by nasi absolwenci zdobyli odpowiednie kwalifikacje, które umożliwią wykonywanie określonego zakresu pracy w zawodzie.

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii
Województwa Łódzkiego w Łodzi oferuje szeroki wybór kierunków w Szkole Policealnej

Wszystkim zainteresowanym proponujemy pożądane przez wielu pracodawców kierunki techniczne w formie szkolnej:

  • Technik realizacji nagrań – dwie kwalifikacje wyodrębnione w zawodzie AUD.08. Montaż dźwięku AUD.09. Realizacja nagrań dźwiękowych
  • Technik archiwista – kwalifikacje wyodrębnione w zawodzie EKA.02. Organizacja i prowadzenie archiwum EKA.03. Opracowywanie materiałów archiwalnych
  • Technik BHP – kwalifikacja wyodrębniona w zawodzie BPO.01. Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy
  • Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej – kwalifikacja wyodrębniona w zawodzie AUD.01. Przygotowanie i organizacja produkcji audiowizualnej
  • Technik administracji – kwalifikacja wyodrębniona w zawodzie EKA.01. Obsługa klienta w jednostkach administracji

Chcesz zapisać się na jeden z oferowanych przez nas kierunków w formie szkolnej? Nie czekaj, wypełnij wniosek rekrutacyjny i dostarcz go do nas.