Elektromechanik pojazdów samochodowych

Kurs zawodowy elektromechanik pojazdów samochodowych

MOT.02. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych

Dynamiczny wzrost liczby pojazdów na drogach wymusza na gospodarce zwiększenie ilości specjalistów, którzy wykonując rzetelnie swoje zadania zawodowe zaspokoją zapotrzebowanie na usługi w branży motoryzacyjnej.

Zadania zawodowe elektromechanika pojazdów samochodowych:

• obsługiwanie elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych,
  • diagnozowanie elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych,
  • naprawy elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

Kurs kwalifikacyjny elektromechanik pojazdów samochodowych

Pragniesz zostać ekspertem w branży? Nie czekaj i już dziś złóż wniosek o przyjęcie na kurs elektromechanika! Zajęcia na naszym kurie kwalifikacyjnym dla dorosłych na tym kierunku odbywają się w weekendy. Absolwent posiada zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę w obrębie budowy i obsługi pojazdów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

Kurs – elektromechanik samochodowy

Podczas edukacji na naszych kursach zawodowych doskonalimy umiejętności z zakresu diagnostyki oraz naprawy elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów. W trakcie nauki zdobywa się odpowiednią wiedzę i umiejętności, by demontować i montować instalacje, różnego rodzaju układy wraz z ich elementami, a także podejmować się napraw oraz wymiany zużytych części.

Skupiamy się również na kontroli stanu technicznego zespołów oraz układów elektrycznych i mechanicznych. Obejmuje to m.in. przeprowadzanie regulacji i konserwacji. Ponadto zdobyta w trakcie kształcenia wiedza umożliwia diagnozę usterek na podstawie danych z czujników kontrolnych czy pamięci komputera podkładowego pojazdu.

Czas trwania nauki – 3 semestry.
Zajęcia odbywają się w weekendy (sobota, niedziela), średnio co dwa tygodnie.
Nie wymagamy ukończenia szkoły średniej.

Czym zajmuję się elektromechanik?

;lfnj dsbkjfbjsdbfjb sdkjf bksjdbfjb sdfkjb dskfjbsd

Czym zajmuję się elektromechanik?