Kursy zawodowe administracyjno-usługowe

Jest to jeden z najbogatszych rynków, dlatego warto zdecydować się na zdobycie zawodu właśnie w jednej z wymienionych na tej podstronie branż. Zobacz kursy zawodowo administracyjne, jakie prowadzimy w naszej nowoczesnej łódzkiej placówce. Dzięki nam dostaniesz bez problemu pracę biurową i w usługach, takich jak na przykład fotografia. Możesz zostać na przykład technikiem logistyki, ekonomii, rachunkowości, a nawet eksploatacji portów i terminali. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a porządnie przygotujemy Cię do wybranego przez Ciebie zawodu.

Postaw na pracę biurową w usługach decydując się na wybór naszych kursów zawodowych administracyjnych. Wybierz przyszłość w zawodzie, który daje jednocześnie satysfakcję, a także całkiem niezłe pieniądze. Z nami bez problemu spełnisz swoje marzenia o pracy, a także wykorzystasz swoje talenty z takich dziedzin, jak chociażby fotografia, ekonomia, rachunkowość czy logistyka. Skorzystaj z wiedzy, jaką przygotowaliśmy w oparciu o potrzeby dyktowane przez podmioty działające na rynku pracy.

Fotograf – profesjonalnie zajmuje się wykonaniem i obróbką zdjęć. Ukończenie oferowanego przez nas kursu zawodowego umożliwia podjęcie pracy w agencji reklamowej, studio fotograficznym czy redakcji gazety. Z kolei osoby zainteresowane prowadzeniem własnej działalności mogą otworzyć własne studio. Podczas zajęć kursanci mają okazję korzystania z profesjonalnie wyposażonych pracowni zawodowych, dzięki czemu zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną z zakresu fotografii, ale również cenne umiejętności praktyczne. Chętnym proponujemy kwalifikację AUD.02. Rejestracja, obróbka i publikacja obrazu.

Technik fotografii i multimediów – to specjalista w swoim fachu, który zajmuje się rejestrowaniem, obróbką, a także powielaniem i publikowaniem obrazów oraz realizacją projektów multimedialnych. W swojej codziennej pracy wykorzystuje różne techniki i nośniki obrazu. W ramach zawodu wyodrębnione zostały dwie kwalifikacje: AUD.02. Rejestracja, obróbka i publikacja obrazu oraz AUD.05. Realizacja projektów graficznych i multimedialnych.

Technik rachunkowości – absolwenci wykazują się obszerną wiedzą z zakresu prowadzenia biura rachunkowego oraz dokumentacji biurowej. W ramach kursu prowadzimy również zajęcia z podstaw języka angielskiego w rachunkowości. Uczestnicy po zakończeniu kursu mogą znaleźć zatrudnienie w działach finansowo-księgowych przedsiębiorstwa, a także w: bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych czy urzędach skarbowych. Absolwenci z tytułem technika rachunkowości mogą również otworzyć własną działalność gospodarczą. W ramach zawodu wyodrębnione zostały dwie kwalifikacje: EKA.05. Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych i EKA.07. Prowadzenie rachunkowości.