Kursy zawodowe budowlane

Dobrze się czujesz pracując w branży remontowej lub związanej z montażem różnego rodzaju instalacji? Zobacz kursy budowlane, które prowadzimy w naszej nowoczesnej placówce w Łodzi. Dzięki nam możesz zostać monterem sieci i instalacji sanitarnej lub prawdziwym technikiem budownictwa. W naszej ofercie prowadzimy profesjonalne szkolenia i kursy zawodowe, które przygotują Cię w stu procentach do wykonywania swoich obowiązków zawodowych. Obecnie wymienione w ofercie zawody są bardzo poszukiwane na rynku pracy.

Wybierając nasze szkolenia i kursy zawodowe dla budownictwa bez problemu zdobędziesz prace w wyuczonym zawodzie, a może i będziesz mógł liczyć nawet na całkiem wysoką pensję! W końcu nie od dziś wiadomo, że pracodawca, który pilnie potrzebuje pracownika jest bardziej skłonny ponieść większy koszt, aby mieć pewność, że prace zleca prawdziwemu profesjonaliście. Zdecyduj się na skorzystanie z naszej oferty, a możesz mieć pewność, że nasza kadra naukowa, a także zatrudnieni praktycy, zrobią z Ciebie profesjonalistę.

Monter sieci i instalacji sanitarnych

Kwalifikacja wyodrębniona w zawodzie to BUD.09. Wykonywanie robót związanych z budową, montażem i eksploatacją sieci oraz instalacji sanitarnych. Podczas kształcenia skupiamy się na przygotowaniu kursantów do pracy w zawodzie – organizowania i prowadzenia różnego rodzaju prac instalacyjnych. Absolwent to specjalista w branży, posiadający uzdolnienia techniczne i rachunkowe. Zatrudnienie znajdzie w takich miejscach jak firmy zajmujące się budową i eksploatacją sieci i instalacji wodociągowych, ciepłowniczych, kanalizacyjnych oraz gazowych czy utrzymywaniem sprawności urządzeń końcowych wspomnianych sieci.

W trakcie nauki do zawodu zajmujemy się przygotowaniem do wykonywania prac przygotowawczych związanych z budową i montażem sieci sanitarnych, wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych oraz sieci i węzłów ciepłowniczych. Ponadto, obejmuje to również przeprowadzanie prac związanych z konserwacją, remontem i modernizacją zarówno sieci, jak i instalacji sanitarnych.

Technik inżynierii sanitarnej

Podczas kształcenia kursanci zdobywają praktyczną wiedzę z zakresu nowoczesnych materiałów oraz technologii stosowanych w instalacjach sanitarnych, a także wykonywania i eksploatacji instalacji wodociągowych, gazowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sieci komunalnych.

Wszystkim zainteresowanym naszymi budowlanymi kursami zawodowymi proponujemy dwie kwalifikacje – BUD.09. Wykonywanie robót związanych z budową, montażem i eksploatacją sieci oraz instalacji sanitarnych, a także BUD.20. Organizacja robót związanych z budową, montażem i eksploatacją sieci oraz instalacji sanitarnych.