Kursy zawodowe turystyczno-gastronomiczne

Jeśli potrafisz wyczuć czy w potrawie brakuje ledwie ziarenka soli i masz wysoce wrażliwie kubki smakowe, koniecznie zobacz nasze kursy zawodowe gastronomiczne. Prowadzimy szkolenia dla kucharzy, dzięki którym bez problemów zdobędziesz prace w renomowanych restauracjach czy prestiżowych hotelach, gdzie goście będą mogli rozkoszować się Twoimi wyjątkowo dopieszczonymi daniami czy napojami. Zdecyduj się na wybór naszych kursów zawodowych, gdzie przygotowujemy do zawodów, które są najbardziej poszukiwane w rejonie województwa Łódzkiego.

Dlaczego warto postawić na ofertę kursów zawodowych gastronomicznych właśnie u nas? Przede wszystkim dlatego, że nasza kadra to prawdziwi praktycy, którzy szkolenia dla kucharzy poprowadzą tak, że z całą pewnością już nic Cię nie zaskoczy podczas przygotowania najwspanialszych potraw. Nauczysz się łącząc smaki tak, aby pieściły one podniebienia gości restauracji czy hoteli. Postaw na edukację, dzięki której bez problemu znajdziesz pracę w wymarzonym zawodzie.

Wszystkim zainteresowanym oferujemy bezpłatne kursy zawodowe. Łódź to miasto, w którym znajduje się nasza placówka. Skupiamy się na szkoleniu z kierunków, na które istnieje realne zapotrzebowanie na łódzkim rynku pracy. Proponujemy zatem kursy turystyczno-gastronomiczne.

Szkolenia dla gastronomii, turystyczne kursy zawodowe

Zdajemy sobie sprawę, że aktualnie znalezienie dobrego i stabilnego zatrudnienia to nie lada wyzwanie. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, by nasze kwalifikacyjne kursy dla dorosłych umożliwiały nie tylko rozwój zawodowy, ale i znalezienie pracy w zawodzie. Decydując się na kształcenie w zawodzie kucharz, zostajesz przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji HGT.02. Przygotowanie i wydawanie dań. Zdobyta wiedza i umiejętności kulinarne absolwenta otwierają wiele drzwi. Po zakończeniu kształcenia kucharz może podjąć się pracy w szeroko rozumianej gastronomii, np. w restauracjach, stołówkach czy firmach cateringowych.

Zainteresowanym bezpłatnym kursem turystyczno-gastronomicznym dla dorosłych proponujemy również kształcenie w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Dostępne są dwa zakresy kwalifikacji: HGT.02. Przygotowanie i wydawanie dań, a także HGT.12. Organizacja żywienia i usług gastronomicznych. Zależnie od obranych kwalifikacji, absolwenci poznają techniki oceniania jakości produktów i żywności, obróbki produktów i przygotowania stanowiska pracy, a także planowania żywienia z uwzględnieniem alternatywnego sposobu żywienia czy organizowania żywienia w produkcji gastronomicznej.

Szkolenia turystyczno–gastronomiczne w naszej placówce

Nasze kursy dla dorosłych umożliwiają zdobycie szerokiej wiedzy z wybranego zakresu. Stawiamy przede wszystkim na nowoczesne metody nauczania, które oprócz pogłębiania wiedzy teoretycznej pomogą również kursantom rozwinąć umiejętności praktyczne. Warto dodać, że system nauki w Nowoczesnej Szkole jest bardzo elastyczny, dzięki temu jesteśmy w stanie reagować na zmiany w rynku i na bieżąco dostosowywać program nauczania do jego aktualnych wymagań. Zrób stanowczy krok w stronę swojej przyszłości – wypełnij wniosek online i rozpocznij proces rekrutacyjny.