Elektryczno-elektroniczne

Poznaj przyszłość rozwoju technologii, a nawet sam stań się jej częścią! Zobacz nasze szkolenia dla elektroników, informatyków i mechatroników, które prowadzi nasza profesjonalna kadra naukowa w nowoczesnej łódzkiej placówce. Z nami bez problemu uzyskasz tytuł technika, dzięki któremu zdobędziesz odpowiednie uprawnienia do wykonywania pracy w wyuczonym zawodzie. Zobacz bogatą ofertę kursów zawodowych, spośród których możesz wybrać ten, który Cię najbardziej zainteresuje.

Zostań technikiem elektrykiem, informatykiem lub mechatronikiem, dzięki naszym kursom i szkoleniom zawodowym. Decydując się na podjęcie u nas nauki bez problemu zdobędziesz pracę w wymarzonym zawodzie. Z nami nauczysz się programowania, a także wykonywania wszelkich czynności, które z całą pewnością przydadzą się zarówno w wykonywanym zawodzie, jak i nawet życiu codziennym – w końcu w przypadku instalacji elektrycznych nierzadko będziesz mógł poradzić sobie sam z występującym problemem!

Dlatego nie czekaj, już teraz wybierz nasze kursy i naucz się wszystkiego, czego tylko potrzebujesz.

• technik programista – to rozwiązanie dla pasjonatów nowoczesnych technologii. Oferujemy kwalifikacje INF.03 Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych, a także INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji:
  • technik informatyk – w bardzo szerokim znaczeniu zajmuje się przetwarzaniem informacji. Chętnym proponujemy kwalifikacje: INF.02. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych oraz INF.03. Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych.
  • technik robotyk – łączy wiedzę i umiejętności z zakresu programowania maszyn i urządzeń przemysłowych, obsługi robotów przemysłowych, sterowania procesami wykonywanymi przez roboty oraz planowaniu zadań w ramach automatyzacji i użycia robotów w procesach przemysłowych.
  • technik teleinformatyk – dostępne kwalifikacje to INF.07. Montaż i konfiguracja lokalnych sieci komputerowych oraz administrowanie systemami operacyjnymi oraz INF.08. Eksploatacja i konfiguracja oraz administrowanie sieciami rozległymi.
  • technik elektryk – na tym kursie zawodowym oferujemy kwalifikacje ELE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz ELE.05. Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych.
  • technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – jest zawodem umożliwiającym specjalizację w zakresie: energetyki wodnej, wiatrowej, geotermalnej, słonecznej. Dotyczy zastosowania w budownictwie urządzeń instalacji systemów energetyki odnawialnej,  np.: kolektorów słonecznych, pompy ciepła,  małych elektrowni wodnych i wiatrowych.
    Odpowiada za przygotowanie prac oraz montaż urządzeń oraz  nadzorwanie i serwisowanie ich działani
  • mechatronik – chętnym proponujemy kwalifikację: ELM.03. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych oraz ELM.06. Eksploatacja i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych.
  • elektronik – kurs zawodowy obejmuje kwalifikacje: ELM.02. Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych oraz ELM.05. Eksploatacja urządzeń elektronicznych.
  • elektryk – kursantom proponujemy kwalifikację ELE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych.
  • mechatronik – ELM.03. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych to kwalifikacja w zawodzie, którą można uzyskać po zakończeniu kursu.
  • elektronik – chętnym oferujemy kwalifikację ELM.02. Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych.