Kursy zawodowe mechaniczne i górniczo-hutnicze

Zawsze interesowały Cię samochody lub motory? Jeśli tak, to koniecznie zobacz naszą ofertę kursów zawodowych dla mechaników i szkoleń CNC, które prowadzimy dla prawdziwych profesjonalistów. Właśnie u nas poznasz wszystkie mankamenty pojazdów, zobaczysz, jak one pracują, a także jak coś naprawić w przypadku zepsucia się określonych elementów. Dzięki nam bez problemu dostaniesz pracę w warsztacie lub może nawet założysz swój własny zakład przemysłowy, do którego tłumnie będą przyjeżdżali klienci.

Dzięki nam zostaniesz technikiem pojazdów samochodowych czy operatorem obrabiarek skrawających, wystarczy, że postawisz na naszą nowoczesną szkołę, gdzie znajdziesz kursy zawodowe dla mechaników i szkolenia CNC. Postaw na profesjonalną kadrę naukową i prawdziwych praktyków, dzięki którym dowiesz się wszystkiego czego tylko potrzebujesz, aby znaleźć pracę w wymarzonym, a przede wszystkim wyuczonym u nas zawodzie. Nasze kursy zawodowe to odpowiedź na potrzeby rynku pracy w województwie łódzkim.

Jako nowoczesna placówka kształcenia w Łodzi, proponujemy wszystkim zainteresowanym niezależnie od wieku szeroki zakres możliwości zdobywania przydatnej i cennej dla potencjalnego pracodawcy wiedzy. Wierzymy, że na naukę nigdy nie jest za późno. Dlatego właśnie zadbaliśmy, by oferowane przez nas kwalifikacyjne kursy zawodowe mechaniczne i górniczo-hutnicze nie tylko sprostały dzisiejszym wymaganiom rynku pracy, ale również były dostosowane do każdego zainteresowanego szkoleniem. Lakiernik samochodowy, technik mechanik, operator obrabiarek skrawających, a także technik, mechanik oraz elektromechanik pojazdów samochodowych to nasze propozycje kursów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą kształcenia!

Bezpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe mechaniczne i górniczo-hutnicze – Łódź

Nie wiesz, na który kierunek się zdecydować? Prezentujemy kilka informacji o każdym z oferowanych przez naszą placówkę kursów mechanicznych i górniczo-hutniczych. Absolwent kursu Lakiernik samochodowy w kwalifikacji MOT.03. Diagnozowanie i naprawa powłok lakierniczych posiada niezbędną wiedzę do przygotowania powierzchni do naniesienia powłok lakierniczych, wykonania tego procesu, a także renowacji czy kontroli jakości wykonanych w tym zakresie prac.

Technik mechanik wyodrębnia dwie kwalifikacje, mianowicie: MEC.05. Użytkowanie obrabiarek skrawających oraz MEC.09. Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń.

Z kolei operator obrabiarek skrawających oferuje kwalifikację MEC.05. Użytkowanie obrabiarek skrawających.

Kursanci w trakcie nauki zdobywają wiedzę na temat szeroko pojętej obsługi maszyn skrawających, np. tokarki i frezarki (również CNC). W naszej placówce oferujemy również inne, bezpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe mechaniczne i górniczo-hutnicze, takie jak technik, mechanik oraz elektromechanik pojazdów samochodowych.

W wypadku technika oferujemy 3 kwalifikacje: MOT.02. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych, MOT.05. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych, a także MOT.06. Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych.

Jeśli chodzi o mechanika pojazdów, aktualnie proponujemy wszystkim zainteresowanym kwalifikację MOT.05. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych.

Z kolei osobom chcącym szkolić się na elektromechanika oferujemy kwalifikację MOT.02. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych.