Zakończenie roku 2015/2016

W sobotę 25 czerwca br. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi pracownicy, absolwenci, słuchacze oraz przyjaciele naszej  placówki spotkali się na uroczystości zakończeniu roku szkolnego 2015/2016. Edukację zakończyli słuchacze kierunków: technik informatyk, technik teleinformatyk, technik realizacji dźwięku, technik telekomunikacji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, asystent kierownika produkcji filmowej/telewizyjnej, technik eksploatacji portów i terminali, technik rachunkowości, technik geolog, technik drogownictwa, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik administracji

 

W sobotę 25 czerwca br. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi pracownicy, absolwenci, słuchacze oraz przyjaciele naszej placówki spotkali się na uroczystości zakończeniu roku szkolnego 2015/2016.
Wszystkich zebranych powitał dyrektor Centrum - Sławomir Fater.
W trakcie uroczystości mieliśmy niebywałą przyjemność gościć na naszej scenie autentycznych artystów, którzy zaprezentowali nam swoje przedstawienie "Mamy talenty, czyli... Piękna i mądra bajka o troskach zająca Grajka". Krótkie wprowadzenie do przedstawienia zaprezentowała nam Pani dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Łodzi – Maria Pielas. Nasza placówka została wyróżniona przez kadrę pedagogiczną, Radę Rodziców i Samrząd Uczniowski tamtejszej szkoły, a panu Dyrektorowi Sławomirowi Fater został wręczony dyplom PRZYJACIELA SZKOŁY za „wyjątkową życzliwość i zrozumienie potrzeb osób niepełnosprawnych".
Kolejnym elementem uroczystości było zaprezentowanie osiągnięć słuchaczy drugiego semestru kierunku technik realizacji dźwięku. W trakcie kilkuminutowego spotu usłyszeliśmy anegdoty, fragmenty utworów literackich, słuchowiska muzyczne i reklamę kierunku. Na koniec uroczystości obejrzeliśmy film podsumowujący miniony rok szkolny przygotowany przez absolwentów naszego Centrum, tworzących obecnie szkolną telewizję Nowoczesne Media.
W swoim przemówieniu pan dyrektor Sławomir Fater złożył podziękowania za kolejny rok owocnej współpracy Samorządowi Województwa Łódzkiego, Kuratorium Oświaty oraz pracodawcom, którzy w sposób szczególny są związani z Centrum czyli Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz firmom: Haering Polska, SKB DriveTech, Prima S.A., Fresenius Kabi Polska, Kellogg's, natomiast przedstawicielka Samorządu Słuchaczy Centrum – pani Dominika Paruch podziękowała, w imieniu wszystkich słuchaczy, kadrze pedagogicznej za trud włożony w przygotowanie zajęć.
W trakcie uroczystości tradycyjnie zostały się wręczone nagrody wyróżniającym się absolwentom.
Wszystkim naszym słuchaczom i absolwentom życzy udanego wypoczynku oraz spokojnych, miłych i rodzinnych wakacji.

 Więcej zdjęć  z uroczystości można obejrzeć na naszym facebookowym profilu, a już wkrótce skrót z tego wydarzenia będzie do obejrzenia na naszym kanale na You Tube