Przedsiębiorstwo i Gmina Fair Play

 

Z przyjemnością informujemy, iż jeden z naszych partnerów, firma  WŁODAN   Andrzej Włodarczyk, z którą współpracuje szkoła, została wyróżniona tytułem  Przedsiębiorstwo Fair Play.

 

W tym roku certyfikaty otrzymały: Skierniewice (w kategorii średnie miasto), Wolbórz (miasteczko i małe miasto), Warta (gm. turystyczna), Ozorków (gm. wiejska, wielofunkcyjna). Złotą statuetkę w kategorii gmin wiejskich agro przyznano Konopnicy. 

Gminy były wyróżniane za liczbę inwestorów, ciągłą poprawę infrastruktury, promocję inwestycji proekologicznych, dotrzymywanie zobowiązań, praworządność i wysoki poziom etyczny urzędników.

 

Aby certyfikaty mogli otrzymać przedsiębiorcy, musieli wcześniej udzielić zadawalającej odpowiedzi na pytania o zaległości w spłatach kredytów, czy wobec ZUS i Urzędu Skarbowego, o spory z pracownikami, terminowość wypłat oraz uczestnictwo w akcjach charytatywnych. /RM/