Wizyta w ZSO nr 8

    

 

Dzięki uprzejmości i zaproszeniu Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Łodzi, Pani Ewy Świdzińskiej mieliśmy możliwość zaprezentowania jego uczniom oferty naszej  Placówki.  Na spotkaniu obecni byli uczniowie klas maturalnych, którzy już niebawem staną przed poważną życiową decyzją dotyczącą ich dalszej drogi zawodowej.  Prezentacja dotyczyła przede wszystkim idei kwalifikacyjnych kursów zawodowych, a  w szczególności tych które prowadzimy we współpracy z pracodawcami. 

 

W spotkaniu, Centrum aktywnie wspierała przedstawicielka firmy  FPT Prima S.A, Pani Ewelina Kawęczyńska. Pani Ewelina opowiedziała o współpracy firmy FPT Prima S.A. i Centrum przy realizacji kwalifikacyjnego kursu zawodowego M.19.Użytkowanie obrabiarek skrawających oraz możliwościach zatrudnienia po ukończeniu nauki.